Vyzvedávací systém ŠD

Vážení rodiče,

od ledna 2019 bude na naší škole zaveden nový elektronický systém vyzvedávání dětí ze ŠD/ŠK. Vyzvedávání po telefonu bude možné jen ve výjimečných případech. Každý vyzvedavatel bude mít pro každé své (vyzvedávané) dítě jeden čip.

Cena jednoho čipu činí 100 Kč.

Vámi objednaný počet čipů je závazný. O předání (prodeji) čipů vás bude informovat paní vychovatelka. Kdo nebude mít zakoupený čip, vyplní v přihlášce do ŠD časy odchodů svého dítěte a potvrdí, že dítě bude odcházet ze ŠD/ŠK samo.
Pokud žák odchází bez doprovodu (sám), je pro vychovatelku závazná doba odchodu uvedená zákonným zástupcem v přihlášce do ŠD. V jiný čas lze uvolnit žáka jen na písemnou žádost zákonného zástupce, která musí obsahovat datum, hodinu odchodu a podpis zákonného zástupce.
Odkaz na dodavatele - fa neurIT