O pohár ředitele Petra Pavla 2018

Ve dnech 4. a 7.12 proběhly již tradiční turnaje o pohár ředitele Petra Pavla. Na oba turnaje se přišel podívat a zároveň je i zahájit právě bývalý ředitel a výborný badmintonista pan Petr Pavel.
V úterý 4. 12. se mezi sebou utkali žáci šestých a sedmých tříd, v pátek 7.12 pak proti sobě nastoupili žáci osmých a devátých tříd.

Žáci nastupovali ve všech třech disciplínách, tedy: dvouhra, čtyřhra a smíšená čtyřhra. Každý z hráčů odehrál více než deset zápasů, díky tomu si všichni hodně zahráli ve všech disciplínách.

Fotogalerie 6. - 7. třídy                       Fotogalerie 8. - 9. třídy

Výsledky 4. 12. – 6. a 7. třídy:

Čtyřhry chlapců:                                                                       Čtyřhry dívek:

1. místo: Štěpán Kalný + Jakub Husák                                       1. místo: Natálie Sládková + Tereza Hladíková

2. místo: Lukáš Turhober + Richard Hess                                    2. místo: Adéla Hajská + Valentýna Jindrová

3. místo: Adam Lowy + Filip Rataj

Dvouhra chlapci:                                                                          Dvouhra dívky:

1. místo: Štěpán Kalný                                                                1. místo: Natálie Sládková

2. místo: Filip Rataj                                                                     2. místo: Tereza Hladíková

3. místo: Jakub Husák                                                                 3. místo: Valentýna Jindrová

Smíšená čtyřhra:

1. místo: Adam Lowy + Tereza Hladíková

2. místo: Jakub Husák + Natálie Sládková

3. místo: Richard Hess + Valentýna Jindrová

 

Výsledky 7. 12. – 8. a 9. třídy:

Čtyřhry chlapců:                                                                       Čtyřhry dívek:

1. místo: Dominik Carda + Jan Pelcr                                 1. místo: Adéla Bělohlavá + Tereza Panošková

2. místo: Lukáš Turhober + Oliver Suda                             2. místo: Eliška Šámalová + Eliška Šmatláková

3. místo: Michael Voráček + Marek Hausner                      3. místo: Julie Morawetzová + Eliška Dařenová

Dvouhra chlapci:                                                                         Dvouhra dívky:

1. místo: Jan Pelcr                                                               1. místo: Tereza Panošková

2. místo: Michael Voráček                                                    2. místo: Adéla Bělohlavá

3. místo: Oliver Suda                                                           3. místo: Štěpánka Tomíčková

Smíšená čtyřhra:

1. místo: Jan Pelcr + Tereza Panošková

2. místo: Michael Voráček + Eliška Dařenová

3. místo: Dominik Carda + Eliška Šmatláková

 

 Jménem pořadatelů turnaje – Andy Mrvové, Verči Úblové a Honzy Přindy, bychom chtěli všem účastníkům turnaje poděkovat za bojovné výkony, kvalitní zápasy a především hru v rámci fair – play. Turnaje proběhly přesně podle časového harmonogramu i díky spolupráci a dobrému chování všech hráčů.

Děkujeme.

vytisknout stránku
Oficiální informační server města Plzně

ANKETA

Jak trávíme volný čas o víkendu?

Sport, turistika, hry venku45%
Knížka, ruční práce, hud.nástroj15%
Kino, divadlo, koncert7%
Počítač, televize25%
Nákupní centra8%

Nadace ČEZ

RSS

25. základní škola
Chválenická 17, 326 00 Plzeň
Telefon: 378 028 470, Fax: 378 028 486,
E-mail: skola@zs25.plzen-edu.cz

© 2019 25. ZŠ Chválenická
Prohlášení o přístupnosti
Design by SITMP