Vánoční čas

Pro většinu z nás jsou vánoční svátky radostnou událostí. Ne náhodou korespondují se zimním slunovratem, tedy časem, kdy se světlo v podobě Slunce vrací zpět do našich domovů. Rok se s rokem sešel a Vánoce nám opět potichu ťukají na dveře. Ovšem pravý adventní čas není v podobě nakupování drahých a často i nesmyslných dárků, nervování a stresu. Pravé kouzlo vánočních svátků spočívá v lásce, přátelství, porozumění a pohody v rodinném kruhu. Ke štěstí stačí opravdu jen málo. Radost rodičů z vašich studijních a sportovních úspěchů, radost  vašeho kamaráda z drobného dárku, který znamená pro obdarovaného hotový poklad. Po celý rok a nejen v čase vánočním, si máme vážit jeden druhého a rozdávat lásku a porozumění. Tak atˇ jsou pro vás vánoční svátky opět tím nejkrásnějším obdobím, plným očekávání a malých radostí. A vzhledem k tomu, že se Štědrý den nezadržitelně blíží a s ním čas přání, které vám Ježíšek jistě rád splní. Třeba pěknou knížku, kterou napsala Andrea Popprová: Čekání na Vánoce, Miloš Kratochvíl: Mikuláš, Ježíšek, pan Vrána a my, Cleveland Amory: O kocourovi, který přišel na Vánoce a nebo Vánoce na nitkách - tajemné příběhy odjinud  od spisovatelky Evy Beštˇákové. Krásné prožití vánočních prázdnin a hodně zdraví, štěstí a lásky v celém novém roce 2014.