Nejlepší čtenář školní knihovny

Do vyhlášené soutěže o Nejlepšího čtenáře školní knihovny  ve školním roce 2011 /12 se celkem přihlásilo 24 žáků, kteří byli rozděleni do dvou věkových kategorií. Všichni soutěžící pilně navštěvovali knihovnu , vybírali knižní tituly, četli a četli. Máme konec školního roku a paní knihovnice, která celou soutěží čtenáře provázela, pečlivě zapisovala . A někdy kladla záludné otázky k obsahu  knihy , to aby se přesvědčila, jak se komu kniha líbila :-D. Máme konec školního roku a  můžeme vyhlásit vítěze soutěže.

V kategorii mladších čtenářů  zvítězila Lucie Uxová z třídy 2. D, která si vypůjčila a přečetla 14 knih.

Titul Nejlepší čtenářka školní knihovny získala v tomto školním roce Klára Drobilová z třídy 5. A , s počtem 20 přečtených knih.

Vítězkám srdečně blahopřejeme a odměníme každou pěknou knihou.  Ostatním soutěžícím děkujeme a těšíme se na jejich účast v příštím soutěžním kole.