1. Podle hesla "Kdo dřív přijde, ....", ten zapíše své dítě, do které třídy chce.

2. Podle prání rodičů z důvodu kamarádství (např. Honzíka dejte prosím s Petrem, protože ..., Helenku prosím nedávejte s Alenkou, protože ...).

3. Podle počtu přijatých chlapců a dívek. Otevíráme pouze 4 třídy s počtem 25 žáků ve třídě.

Vážení rodiče, budeme se snažit splnit všechna Vaše přání, ale nezlobte se, pokud nevyhovíme Vám všem.

Rozdělení do tříd bude projednáno se všemi třídními učitelkami prvních tříd, zástupkyní ředitele pro 1. stupeň ZŠ a konečné rozdělení do jednotlivých tříd schvaluje ředitel školy.

Všechny paní učitelky, které budou učit v prvních třídách ve škoním roce 2013/2014 jsou vynikající odbornice a jsme přesvědčení, že je Vaše děti budou mít rády.

Mgr. Petr Pavel, ředitel školy