Daruj knihu do školní knihovny

Vážení čtenáři, rodiče a přátelé školy,

chtěli byste pomoci rozšířit knižní fond pro žáky naší školy? Máme krásnou knihovnu a náš školní knihovní fond je zapotřebí neustále rozšiřovat novými publikacemi. Prvním cílem je doplnit knihovnu o knihy, které vzbudí v žácích chuť ke čtení, druhým cílem je dokázat našim žákům, že kniha je pro většinu lidí velmi podstatnou a neodmyslitelnou součástí života. Jak byste mohli pomoci?

Navrhujeme následujíci možnosti:

1) Projít přiložený seznam nových titulů, knihu zakoupit a věnovat naší školní knihovně.

2) Zakoupit libovolný dětský knižní titul a darovat ho škole.

3) Věnovat knihovně i starší, použitou dětskou knihu.

Do vámi darované knihy bude vlepena kartička pro budoucí čtenáře, na které bude seznámen s dárcem knihy a datem věnování. Knihy doručte do školní knihovny nebo kontaktujte knihovnici paní Hanu Laubovou - tel. 378 028 494. Ráda vám s výběrem titulu knihy poradí. Knihy by měly být pro čtenáře od 8 - 15 let. Dětem tak zvýšíte atraktivitu naší školní knihovny a tím i zájem o čtenářství.

Předem všem dárcům děkujeme a jejich seznam bude průběžně zveřejněn.