Školní projekt 25. ZŠ

Název projektu: SPORT V ŽIVOTĚ ČLOVĚKA

Realizátor projektu: Martina Levorová (koordinátor)

Účastníci projektu: všichni učitelé a žáci 25.ZŠ

Termín realizace projektu: 29. – 30. 4.  2013

Cíl projektu: Realizovat cíle základního vzdělávání v projektu školy, podnítit žáky   k tvořivému myšlení a řešení problémů, rozvíjet schopnost spolupracovat s ostatními spolužáky, učit se prosadit svůj názor i uznat dobrý nápad kamarádů, učit žáky k úctě a toleranci k jiným lidem, kultuře a památkám rodného města.

Výstupy projektu: Výstava prací žáků v respiriu školy. Prezentace obrázků, kreseb, fotografií, písemných zpráv v respiriu školy. Jednotlivé třídy připraví prezentaci svých prací, která bude přístupná v měsících květnu a červnu.

Organizace a program projektu: Projekt bude probíhat dva dny. První den budou žáci sportovat, zhlédnou filmy se sportovní tématikou. Druhý den budou zpracovávat materiál, který připravili, instalovat výstavu prací svých tříd v respiriu školy.