3. místo z GPA U15 - Hustopeče 4.-5.10.

O víkendu 4. -5. 10. se v Hustopečích konal první letošní turnaj Grand Prix A kategorie do patnácti let. Naší školu na turnaji reprezentovali dva hráči - Šimon Mráz a Honza Vikotra. V úvodní disciplíně, kterou obvykle bývá smíšená čtyřhra, startoval jen Honza spolu s Adélou Chadimovou (hráčka TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice). Turnaj nezačal příliš úspěšně, jelikož se Honzovi s Adélou nepodařilo projít do druhého kola. Ve dvouhře se Honzovi vedlo už lépe. Do turnajového pavouka nastupoval z pozice 3. - 4. nasazeného hráče. Postupně se probojoval do čtvrtfinále, kde jeho turnajové snažení zastavil 5. - 8. nasazený hráč Jiří Vajsejtl (hráč Slovanu Vesec). Šimon Mráz se nedokázal probojovat ve dvouhře bohužel ani do 2. kola. V prvním zápase ho překonal českobudějovický Jan Janoštík. Oba naši chlapci nastoupili společně ještě ve čtyřhře, ve které si “herní chuť“ určitě spravili, protože z pozice nenasazeného páru došli svojí hrou až do semifinále. V semifinále podlehli až prvnímu nasazenému páru Vojtěch Mišutka, Nicola Siviglia (Deltacar Benátky nad Jizerou, SKB Český Krumlov). Klukům děkujeme za reprezentaci na prvním turnaji nové sezony a gratulujeme k úspěchu. 3. Místo je na úvod sezony více než příjemné umístění. Jen tak dál.