NOC S ANDERSENEM

Číst pohádkové knihy společně s kamarády a nocovat ve škole je pro malé čtenáře velké dobrodružství. Noc s Andersenem je akcí knihovny a školního klubu na podporu dětského čtenářství. V rodinách, kde dětem rodiče nebo prarodiče pravidelně čtou, nemají děti problémy se čtením a slovní zásobou. Lásce ke knihám se děti naučí dříve, než samy umí číst.

Všichni knihomolové a klubáci se už těšíme na 16. ročník Noci s Andersenem, kde nás čeká nejedno pohádkové dobrodružství, hry, soutěže a jako každoročně půlnoční překvapení.

Účast  nám přislíbila paní Knihvýpůjčka regálová, obr Uspávač, který děti před spaním uklidní a odežene případné noční můry. Paní knihovnice a klubovnice společně s dětmi připravují pilně program plný čtení pohádek a vyprávění. Budeme se snažit vytvořit i nějaké kulinářské dobroty. Očekává se i přítomnost našeho školního skřeta Zlobímfurta, který si NsA nikdy nenechá ujít.

Letošní ročník Noc s Andersenem se bude konat v pátek 1. dubna 2016 ... a prosím, není to žádný aprílový žert !

Přihlášky na akci budou k dispozici v knihovně nebo školním klubu od 14. 3. 2016 a termín odevzdání závazné přihlášky je do 24.3.2016.

Fotogalerie 2015

www.nocsandersenem.cz