Školní klub

KAPITOLY

Čekáte na odpolední vyučování, na rodiče, na autobus? Chcete prožít prima odpoledne?
Nemáte zrovna žádný kroužek, sportovní trénink či hru na hudební nástroj?
Přijď te a přihlaste se do školního klubu. Do školního klubu můžete, ale nemusíte chodit pravidelně, můžete chodit zcela nepravidelně.
Ranní klub, který jistě využijí dojíždějící .

Přihláška do školního klubu na školní rok 2018/2019

Školní klub bude otevřen:    pondělí - pátek          12,00 – 17,00

ranní klub                      7,00 - 7,45

Vychovatelka školního klubuIrena Pokorná, DiS.
Telefon: pevná - 378 027 456
                mobil - 602 461 315

Co všechno tě čeká a co školní klub nabízí:

Stolní fotbal, kulečník, stolní tenis, poslech muziky, společenské a počítačové hry, zábava na Xboxu, promítání filmů, internet, posedět při čaji a popovídat si s kamarády, vedoucí školního klubu či zajímavými hosty. Můžeš se zapojit se svými nápady do výtvarné dílny, která bude při školním klubu fungovat a realizovat svoje výtvarné nadání formou zájmové činnosti. Tvoje výtvory ozdobí školní chodby, učebny či koncertní sál školy. Ve ŠK si můžeš zahrát na kytaru a klávesy pod odborným vedením vedoucí klubu a zazpívat si písničky s kamarády.

Každý, kdo se chce stát členem školního klubu, se musí přihlásit a odevzdat přihlášku u vedoucí školního klubu

Řád školního klubu

Vybavení školního klubu

Příspěvek rodičů na částečnou úhradu neinvestičních nákladů ve školním klubu činí 180,- Kč měsíčně.

Platí se od 1. srpna do 20. září (720,- Kč za období září – prosinec a od 1. ledna do 20. ledna (1080,- Kč za období leden – červen).
                b) od 1. srpna do 20. září (1800 na celý šk. rok)
Neplaťte prosím dříve.

Číslo účtu: KB Plzeň 50037311/0100                       variabilní symbol - 1600 (školní klub)

Děti mohou také využít nabídky navštěvovat školní klub jen několik měsíců (např. jen v zimním období). V tomto případě se domluvíte s vychovatelkou školního klubu na předem zvolený počet měsíců a dostanete informace o platbě.