Včelky - 2. oddělení ŠD

KAPITOLY

Těšíme se na vás v novém školním roce 2018/2019.

Jmenujeme se " Včelky " a jsme 2.odd. školní družiny při 25.ZŠ Chválenická Plzeň.

V novém školním roce do tohoto odd. patří žáci 2.A, pro které se nemění třída ani p.vychovatelka Künkel.

Programově se i nadále budeme věnovat výchově k ohleduplnému chování v kolektivu dětí, k empatii, snaze pomoci jeden druhému a nevyčleňování jedince.

Důraz na otužování dětí ve stále větrané třídě a co nejdelším pobytem venku při sportovních i rekreačních činnostech. Vedení k lásce a ochraně přírody, seznamováním s okolím Plzně a Šumavou.

Orientace v třídění odpadků a vzájemná kontrola. Dohled na správné stolování ve ŠJ a motivovat děti ke zdravé výživě a neplýtvání potravinami.

Hlavní zájem vychovatele je především spokojené dítě při trávení volnočasových aktivit mimo vyučování v kolektivu ŠD.

Vybavení našeho oddělení