Informace o anglickém oddělení ŠD

Projekt  oddělení školní družiny se zaměřením na anglický jazyk navazuje na systém výuky cizích jazyků na 25. ZŠ v Plzni. Vyučovací předmět Anglický jazyk začíná od první třídy.
Vychovatelka v tomto oddělení vede činnosti školní družiny od oběda až do 15,00 hodin v českém i anglickém jazyce. Je samozřejmostí, že se dítě zapsané ve školní družině se zaměřením na AJ může účastnit i jiných zájmových aktivit pořádaných školou (zájmové kroužky apod.).

Příklady činností: Hry zaměřené na rozvoj základních AJ frází, pracovní listy, kreslení anglických komiksů, čtení anglických časopisů, sledování dokumentu Australian Geopgraphic,  ping pong, Carcassone pro děti, ...

Cílem školní družiny se zaměřením na AJ je postupné vnímání anglického jazyka, přirozený a spontánní rozvoj jazykových dovedností při sportovních a odpočinkových aktivitách u žáků prvních až čtvrtých ročníků.

Školné za jazykovou část anglické školní družiny činí 300,- Kč měsíčně, poplatek za školní družinu činí 180,- Kč měsíčně (celkem 480,- Kč měsíčně)

Platba pouze bankovním převodem. Naše číslo účtu je 50037311/0100,
VS 15 + číslo oddělení, např.: (5. odd. = 1505; 12. odd = 1512)
jméno dítěte a třída (napsat do textové zprávy).
Úplatu uhraďte za období: a) září - prosinec (1920,- Kč)  - I. pololetí
                                                    leden - červen  (2880,- Kč). - II. pololetí.
                                                    Příkaz podejte až v měsíci lednu 2015
                                                b) roční úplata - 4800 Kč
Doklad o zaplacení odevzdejte ve školní družině během měsíce září a ledna.

Jak se většinou dopravuješ do školy?

Pěšky26%
MHD41%